TrapX siber aldatma teknolojisinde dünya lideridir.

TrapX saldırganları engellemek için eyleme geçirilebilir bir yol sağlarken gerçek zamanlı tehditleri yakalayan uyarlanabilir aldatma ve savunma için otomatik bir güvenlik ızgarası sağlar.

Saldırganı yanlış yönlendirerek sanal bir mayın tarlasına sokar ve sizi herhangi bir kötü amaçlı aktiviteye karşı uyarır.


DISCOVER MORE


Hakkında

TrapX

TrapX DeceptionGrid™, Global 2000 işletmelerinin dünyanın en etkili Advanced Persistent Threat (Gelişmiş Kalıcı Tehdit) kuruluşları tarafından kullanılan sıfır gün kötü amaçlı yazılımlarını algılamasına, yakalamasına ve analiz etmesine olanak tanır.

TrapX, Zero Day kötü amaçlı yazılımını sanallaştırılmış honeypots ağında ve yeni nesil kötü amaçlı yazılım tuzaklarını, kötü amaçlı yazılım müşterilerin veri merkezlerine veya bulut dağıtımlarına önemli zarar vermeden önce yakalar.

Çevresel güvenlik çözümlerinin aksine TrapX savunmalara, aracılara veya yapılandırmaya ihtiyaç duymadan ağın ve kritik görev altyapısının merkezine yerleştirilmiştir. Tek bir platformda son teknoloji kötü amaçlı yazılım algılama, tehdit istihbaratı, adli analiz ve iyileştirme, karmaşıklığı ve maliyeti ortadan kaldırmaya yardımcı olur. TrapX, bulut sağlayıcılarına ve güvenlik ekiplerine modern gelişmiş tehditlere karşı asimetrik bir avantaj sağlar ve sorunları büyümeden önce gerçek zamanlı olarak anlamalarını ve düzeltmelerini sağlar.


Web sitesi


TrapX

Tek platforma kolay ve hızlı kurulabilir tuzak çözümü


Kolay ve Hızlı

Kolay ve hızlı otantik tuzaklar saldırganların ilgisini çeker, TTP’leri toplar ve uyarıları tetikler. Büyük ölçüde ölçeklenebilir, esnek ve hızlı TrapX, 5 dakikadan daha kısa bir sürede cihaz başına > 500 benzersiz tuzak dağıtır.

Tek Platform

Tek bir platform üzerinden entegre tuzakları, honeypodları dinamik olarak dağıtan tek çözümdür.

Saldırı İstihbaratı

Bulut ve şirket içi çözümümüz aldatma stratejinizi dinamik olarak geliştirmek için müşteri topluluğumuzda aktif olan anonimleştirilmiş gerçek zamanlı tekniklerle saldırı öngörülerini zenginleştirir.

Background

Trapx Çözümü


Riski Aktif Olarak Azaltan Bir Saldırı Alanı Yaratın

Saldırgan için saldırı alanını belirsizlikle doldurarak riski azaltmanın zamanı geldi. DeceptionGrid 7.3, tehdit olayı sıklığını azaltan bir ölçekte aldatıcı ortamları dağıtmak için patentli teknolojiden yararlanır. TrapX DeceptionGrid, konteynerler, OT ve IoT cihazları gibi zorlu alanları koruyarak katmanlı siber güvenlikte hayati bir boşluğu dolduruyor.

Riski Aktif Olarak Azaltan Bir Saldırı Alanı Yaratın
Background

Bir düğmeye basarak aldatıcı varlıklardan oluşan bir sistem dağıtın.

Toplu dağıtım size esnek dinamik aldatıcı ortamları dağıtma gücü verir. Koruması neredeyse imkansız olabilen eski ve lokal sistemleri ve cihazları tarayan, profilleyen ve klonlayan gelişmiş kendi tuzağınızı oluşturabilirsiniz. DeceptionGrid iş süreçlerini, DevOps'u, kullanıcı deneyimlerini veya sistem performansını etkilemez. Kullanıcılar ve sistemler için görünmez olarak perde arkasında çalışır, dahili faaliyetleri gerçek saldırılardan ayırt ederek yanlış alarmların önüne geçin.

Bir düğmeye basarak aldatıcı varlıklardan oluşan bir sistem dağıtın.
Background


Kaynaklar

Ürün ile alakalı özet bilgiler


TrapX DeceptıonGrıd™ Özellikleri
 • Yerel ağ yada bulut ortamlarında herhangi bir noktaya saldırı yapılan saldırı hareketinin hızlı ve gerçek zamanlı olarak algılar.
 • Bir TrapX DeceptionGrid uyarısı %99 oranında gerçektir ve hemen aksiyon alınabilir.
 • Tam otomatik adli analiz ile ilgili malware ve saldırı aracı tespit edilir.
 • AIR modülü, güvenliğinden şüphelenilen herhangi bir son nokta için otomatik bir hafıza analizi sunar
 • Güvenlik operasyon merkezlerinin bir tehdide yanıt olarak hızla hareket etmeleri için gereken bilgileri sağlar.
 • Kapsamlı iş ortağı entegrasyonları, tespitten düzeltmeye kadar uçtan uca iş akışları oluşturur ve mevcut ekosistem yatırımlarından elde edilen değeri artırır.

TrapX DeceptıonGrıd™ Faydaları
 • Yeni nesil siber saldırganları hedefler. Aldatma teknolojisi, mevcut sistemlerin tespit edemediğini ve zaten ağınızın içinde olabileceğini karmaşık saldırganlar bulur.
 • Derinlik Savunması, iç ağlara kapsamlı bir görünürlük sağlar, saldırgan aktivitesini ve niyetlerini ortaya çıkarır ve saldırıyı sonlandırır.
 • Doğru ve hızlı tespit, işletme varlıklarının tahribi, veri hırsızlığı ve iş operasyonlarına genel etki nedeniyle ekonomik kayıp riskini azaltır.
 • Gelişmiş gerçek zamanlı adli tıp ve analiz, yüksek doğrulukla birleştiğinde, güvenlik operasyon merkezinizi ağ çevresi içindeki tüm saldırıları kesintiye uğratmak için anında harekete geçmesini benzersiz şekilde güçlendirir.


 • DeceptionGrid, kuruluşunuza en düşük maliyetle en büyük genişlik ve aldatma teknolojisi derinliğini sağlar.
 • GDPR, PCI-3.2, HIPAA verilerini ve diğer ulusal ve eyalet veri ihlali yasalarını karşılamak için uyumluluğu geliştirir.
 • Aldatma teknolojisi mevcut operasyonlarınız ve kapsamlı savunma çözümleri ile entegre olabilir.


Dökümanlar

Çözüm ile alakalı ek kaynaklar:Demo Talebi

Ürünler hakkında demo talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.


Demo Talebi
Teklif

Uzman kadromuz tarafından ihtiyaçlarını belirlemek için buradayız


Teklif Talebi


ItwayITWAY TÜRKİYE
Tel: +90(216) 576 77 47
Fax: +90(216) 576 77 63
info.tr@itwayvad.com.tr

Ürünler

Academy

Takip edin