ArcSight, güvenlik bilgileri ve olay yönetimi (SIEM) yanında günlük yönetimi için büyük veri güvenliği analitiği ve istihbarat yazılımı sağlayan, ilk olarak 2000 yılında piyasaya sürülen bir siber güvenlik ürünüdür. ArcSight müşterilerin güvenlik tehditlerini belirlemelerine ve önceliklendirmelerine, olay müdahale faaliyetlerini organize etmelerine ve izlemelerine, denetim ve uyumluluk faaliyetlerini basitleştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Fortify kesintisiz 9 yıldır Gartner Magic Quandrant’ta lider olarak statik ve dinamik uygulama güvenliği testi ürünlerinin yanı sıra yazılım güvenliği güvencesini destekleyen ürün ve hizmetler sunar.


DISCOVER MORE


Hakkında

Micro Focus

Micro Focus dünya çapında 40.000’den fazla müşteriye kritik görev teknolojisi sunan dünyanın en büyük kurumsal yazılım sağlayıcılarından biridir. Derin bir gelişmiş analitik envanteriyle desteklenen geniş bir portföyle, müşterilerin işlerini yürütmelerine ve dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz. Müşterilerin gelişen piyasa koşullarına uyum sağlamalarını ve uzun vadede dijital ekonomide etkin bir şekilde rekabet etmelerini sağlar. Micro Focus, bilişim teknolojileri yatırımlarını korumak için mevcut ve gelişmekte olan teknolojiler arasındaki boşluğu dolduran çözümler sunarak bunu sağlamaktadır.


Web sitesi


MICRO FOCUS ÇÖZÜMLERİ


ArcSight

Bilinen ve bilinmeyen tehditleri algılamayı ve yanıtlamayı hızlandırın.

Orkestrasyon, otomasyon ve yanıt (SOAR) sistemleri ile bilgi ve olay yönetimi (SIEM) sistemlerinin her ikisi de doğru güvenlik operasyonlarını destekler.

Fortify

Bütünsel bir uygulama güvenliği platformuyla güvenli yazılımı hızlı bir şekilde oluşturun.

Uygulama güvenliği, uygulama geliştirme sürecinizde başlar. Testin ölçeklenebilir, şirket içi veya isteğe bağlı olarak yeterince esnek olması ve DevOps’unuzla bütünleşebilmesi gerekir. Geliştirici dostu süreçler içermeli ve kodda kolayca gezinilebilir olmalıdır..

NetIQ

Tüm kullanıcıları, cihazları, nesneleri ve hizmetleri merkezi olarak yönetin.

Kimlik ve erişim yönetimi sistemlerinize ve verilerinize erişen “kimin” (çalışanlar, müşteriler) ve “ne”yin (cihazlar, hizmetler) yönetilmesi yeteneğidir. Doğru yetki düzeyine sahip güvenilir kimlikler geliştirmenizi sağlar. Bu kimliklerin normal kalıplarını bilmek anormal kalıpların ne zaman ortaya çıktığını belirlemeyi kolaylaştırır.

Voltage

Hassas ve yüksek değerli verileri keşfedin, koruyun ve güvenceye alın.

Verilerinizi önemli bilgiler için analiz edebilmek, gizlilik uyumluluğunu ve diğer resmi düzenlemeleri destekler.

Interset

Makine zekası ile insan zekasını artırın.

Yapay zeka ve makine öğrenimi etkili siber dayanıklılığa önemli katkı sağlayan unsurlardır. Güvenlik çözümlerinin ürettiği çok sayıda veriyle, davranışları ve riski analiz edebilen ve yanıtı otomatikleştirebilen sistemlerin kullanımı, bir kuruluşun güvenlik açıklarına ve saldırılara akıllıca uyum sağlama yeteneğini önemli ölçüde artırabilir.

Background

MıcroFocus Ürün Ailesi


ArcSight ile tehdit algılamasını ve sorgusunu hızlandırın.

Günümüzde organizasyonlarda farklı cihazlardan fazla sayıda ve farklı türde log üretilir. Bir kurumun sadece bir branch’inde bile router,firewall,IDS,IPS,vs. birçok cihazdan gelen yetkisiz erişim girişimlerini, network tehditlerini vs. sürekli izlemek gerekir ve incelenmesi gereken çok fazla sayıda log bulunmaktadır. SIEM ( Security Information and Event Management) ürünü, büyük bir network’teki çeşitli network cihazlarından bütün log data’larını toplar, tanımlar, güvenlik tehditlerini ve şüpheli davranışları raporlar. SIEM ürünü bunun dışında birçok network’ten ve cihazdan toplanan bütün log data’larının depolanmasını, arşivlenmesini ve ilişkilendirilmesini sağlar.

ArcSight ile tehdit algılamasını ve sorgusunu hızlandırın.
Background

Fortify ile kodlardaki zaafiyetleri kolayca bulun ve yokedin.

Uygulama geliştirme süreçlerine entegre edilen güvenlik ve uyumluluk testleri ile geliştiriciler için güvenlik, performans, güvenilirlik ve kod kalitesi gibi unsurları daha da önem kazanıyor. Kurumlar ise uygulamalardaki güvenlik açıklarına karşı daha dikkatli ve hassas davranırken, kodlardaki zafiyetleri bulmak ve ortadan kaldırmak önceliklendiriliyor. İşte tüm bu süreçler için Fortify kullanılarak testler yapmak ve saldırı yüzeylerini tespit edip, uygulamayı yayınlanmadan önce güvenliği en üst seviyeye taşımak mümkün.

Fortify ile kodlardaki zaafiyetleri kolayca bulun ve yokedin.
Background

NetIQ ile kimlik ve erişim yönetimi

NetIQ çalışma alanı ve müşteri kimlikleri için kapsamlı bir kimlik ve erişim hizmetleri seti aracılığıyla kuruluşların güvenliğini sağlar.

NetIQ ile kimlik ve erişim yönetimi
Background


Kaynaklar

Ürünler ile alakalı özet bilgiler


FORTIFY Ürün Ailesi

Fortify ile CI/CD işlem hattı boyunca testi otomatikleştirin, geliştiricilerin sorunları hızla çözmesini sağlayın.

  • Static Code Analyzer: Güvenlik açıklarına karşı kaynak kodunu analiz eder. (SAST)
  • WebInspect: Dinamik test (DAST) uygulamaları kendi ortamlarında analiz eder, uygulamaya yönelik salsırıları simüle ederek güvenlik açıklarını bulmanıza yardımcıdır.
  • Fortify on Demand (FoD): Servis olarak alabileceğiniz SAST,DAST ve MAST içeren hizmet
  • Open Source with Sonatype: Yazılım kompozisyon analizi (SCA) açık kaynak bileşenlerini güvenlik açıkları için tarar.
  • Software Security Center: Bütünsel uygulama güvenlik platformu eksiksiz görünürlük elde etmek ve uygulama günvelik riskleri için çözümlere dahildir.

ArcSıght Ürün Ailesi
  • ArcSight Enterprise Security Manager: SOC’nize gerçek zamanlı tehdit algılama ve yerel SOAR sağlayan güçlü bir SIEM olan ArcSight Enterprise Security Manager (ESM) ile güvenlik operasyonları ekibinizi güçlendirin.
  • ArcSight Intelligence: İçeriden gelen tehditleri, sıfırıncı gün saldırılarını ve APT’leri bulmak için güvenlik yapay zekası tarafından desteklenen anormallik algılama ile  ekibinizi yakalanması zor saldırıları önleme konusunda güçlendirin.
  • ArcSight Recon: Adli soruşturmayı hızlandırırken günlük yönetimini ve uyumluluğu basitleştirin. Büyük veri arama, görselleştirme ve raporlama ile tehditleri avlayın ve alt edin.
  • ArcSight SOAR: Akıllı otomasyonla etkin olay yakalamayı hızlandırın. Tüm önemli ekipleri, süreçleri ve teknolojiyi tek bir pencereden birbirine bağlayın.
  • Security Open Data Platform: İhtiyacınız olan her yerde kullanılabilecek organize bilgiler için verileri gerçek zamanlı olarak toplayan ve zenginleştiren açık bir platformdan yararlanın.


Dökümanlar

Çözümler ile alakalı ek kaynaklar:Demo Talebi

Ürünler hakkında demo talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.


Demo Talebi
Teklif

Uzman kadromuz tarafından ihtiyaçlarını belirlemek için buradayız


Teklif Talebi


ItwayITWAY TÜRKİYE
Tel: +90(216) 576 77 47
Fax: +90(216) 576 77 63
info.tr@itwayvad.com.tr

Ürünler

Academy

Takip edin