Check Point Software Technologies internet güvenliğini sağlamada dünya lideridir.


DISCOVER MORE


Hakkında

Check Point

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com), dünya çapında hükümetlere ve kurumsal işletmelere siber güvenlik çözümleri sağlayan lider bir sağlayıcıdır. Check Point’in çözümleri sektör lideri bir kötü amaçlı yazılım, fidye yazılımı ve gelişmiş hedefli tehdit yakalama oranıyla müşterileri 5. nesil siber saldırılara karşı korur. Check Point çok düzeyli bir güvenlik mimarisi sunar, “Gen V gelişmiş tehdit önleme ile Infinity Total Protection”, bu birleşik ürün mimarisi bir işletmenin bulut, ağ ve mobil cihazlarını korur. Check Point en kapsamlı ve sezgisel tek noktadan kontrol güvenlik yönetim sistemini sağlar. Check Point her büyüklükteki 100.000’den fazla kuruluşu korumaktadır.

Son otuz yıldır Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoint.com) siber güvenlik standardını belirlemiştir. Misyonumuz her şeyinizi güvence altına almaktır. Kurumsal ağlardan bulut dönüşümlerine, uzaktaki çalışanların güvenliğini sağlamaktan kritik altyapıları korumaya kadar sürekli gelişen dijital dünyada, kuruluşları en yakın siber tehditlerden koruyoruz.


Web sitesi


CHECK POINT Çözümleri

Uçtan uca güvenlik


Network güvenliği

Kuruluşunuzu Quantum™ ağ güvenliği ile koruyun

Bulut güvenliği

Bulut yerel güvenliği için CloudGuard

home3-card5
Güvenli erişim ve uç nokta güvenliği

Harmony ile uzak kullanıcılar için en yüksek güvenlik seviyesi

Birleşik yönetim ve güvenlik operasyonları

Horizon ile önleme öncelikli güvenlik operasyonları ve birleşik yönetim paketi

Background

CHECK POINT Ürün Ailesi


Check Point Quantum Network Security

Siber tehditler daha karmaşık hale geliyor ve tespit edilmesi zorlaşıyor. Check Point Quantum Network Security ağınız, bulutunuz, veri merkeziniz, IoT ve uzak kullanıcılarınızdaki Gen V siber saldırılara karşı ultra ölçeklenebilir koruma sağlar. Check Point Quantum Yeni Nesil Güvenlik Duvarı Güvenlik Ağ Geçitleri™ sizi en karmaşık siber saldırılara karşı korumak için SandBlast tehdit önleme, hiper ölçekli ağ iletişimi, birleşik bir yönetim platformu, uzaktan erişim VPN'i ve IOT güvenliğini birleştirir.

Check Point Quantum Network Security
Background

Check Point CloudGuard

Check Point CloudGuard koddan buluta, uygulamalarınız, iş yükleriniz ve ağınız genelinde birleşik bulut yerel güvenliği sunarak güvenliği otomatikleştirme, tehditleri önleme ve bulut hızında ve ölçeğinde durumu yönetme konusunda size güven verir.

Check Point CloudGuard
Background

Check Point Harmony

Kurumsal uygulamalarınıza herhangi bir yerden bağlanan uzak kullanıcılarla, kuruluşunuzun saldırı yüzeyi giderek genişliyor. Check Point Harmony kullanıcıların cihazları ve erişimi için endüstrinin ilk birleşik güvenlik çözümüdür. Kurumsal uygulamalara sıfır güven erişimi sağlarken cihazları ve internet bağlantılarını en karmaşık saldırılardan korur.

Check Point Harmony
Background

Check Point Horizon ile önleme öncelikli güvenlik operasyonları ve birleşik yönetim paketi

Check Point Horizon, ağların, uç noktaların, bulutun, e-postanın ve IoT'nin tek bir pencereden eksiksiz olarak kapsanması için XDR, MDR ve olay yönetimi çözümleri sunar. ThreatCloud ve yapay zekanın gücünden yararlanarak daha az kaynakla tüm vektörlerde gelişmiş tehditleri önleyin.

Check Point Horizon ile önleme öncelikli güvenlik operasyonları ve birleşik yönetim paketi
BackgroundHaberler ve ek Kaynaklar

Check Point hakkında haberlere, raporlara ve bilgilere ulaşabilirsiniz.


Check Point Siber Güvenlik Raporu
Check Point 2022 Siber Güvenlik Raporu, bir tedarik zinciri saldırısı “çılgınlığı” ve günlük yaşamda artan kesilmeler de dahil olmak üzere 2021’deki önemli siber güvenlik trendlerini ortaya çıkarıyor. Eğitim ve araştırma en çok hedeflenen sektör olarak ortaya çıktı.

Check Point 2022 Siber Güvenlik Raporu’nun öne çıkan özellikleri arasında şunlar yer alıyor:

  • Kurumsal ağlara yönelik siber saldırılar 2021’de 2020’ye kıyasla %50 arttı
  • Kuruluşların haftalık ortalama 1.605 saldırıyla karşı karşıya kalmasıyla eğitim ve araştırma en çok hedeflenen sektör oldu.
  • Yazılım satıcıları %146 artışla yıldan yıla en büyük büyümeyi yaşadı

Kurumunuzun nasıl tam güvence altına alacağınızı öğrenin.

Check Point siber güvenliğe bütünsel bir yaklaşım getiriyor. Başarılı mimarimizin her bileşeni, tehdit ortamının birleşik bir görünümünü sağlamak için gerçek zamanlı tehdit istihbaratı ve AI/Derin Öğrenme teknolojisinden yararlanır, böylece siber saldırılar keşfedilebilir ve hemen engellenebilir.

Ağdan buluta, IoT ve mobil cihazlara, web ve e-postaya, evdeki uzaktan çalışanlara veya hibrit veri merkezlerine kadar Check Point her alanda en iyi güvenliği sunar. Tüm kuruluşunuzun güvenliğini en iyi şekilde nasıl sağlayacağınız konusunda uzmanlarımızdan bilgi edinin.

En son satın alma kılavuzlarımızı indirin.HİBRİT VERİ MERKEZİ GÜVENLİK RİSKİNİZİ DEĞERLENDİRİN

Modern veri merkezleri yeni gerçeklere ayak uydurmak için yarışıyor; dağıtılmış SaaS uygulamaları, şirket içi ve bulut varlıklarının büyüyen bir hibritleşme, DevOps otomasyonu, geniş bir uzak iş gücü ve en son iş kolu talepleri. Ve bu yeterli değilse, siber saldırganlar daha sofistike, daha gizli ve bulabildikleri her türlü zayıflıktan yararlanmaya hazırlar.

Güvenlik duruşunuz ayak uydurmak için mi gelişti? Sahip olabileceğiniz riskler hakkında anında bilgi almak ve boşlukları kapatmaya yönelik öneriler için bu ücretsiz değerlendirmeye katılın.
Dökümanlar

Ürün datasheetlerine buradan ulaşabilirsiniz.Demo talebi

Ürünler hakkında demo talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.


Demo Talebi


ItwayITWAY TÜRKİYE
Tel: +90(216) 576 77 47
Fax: +90(216) 576 77 63
info.tr@itwayvad.com.tr

Ürünler

Academy

Takip edin