CyberArk

CyberArk Yetkili Hesap Yönetimi

İşletmenizi ve en değerli varlıklarını güvende tutun. Kötü amaçlı hesap veya kimlik bilgileri erişimini önleme, kapsamlı ayrıcalıklı erişim yönetimi ile başlar.

Akıllı ayrıcalık kontrollerine odaklanan Identity Security, tüm kimlikler için erişimi sorunsuz bir şekilde güvence altına alır ve en kritik varlıklarınızı koruyarak sürekli tehdit algılama ve önleme ile kimlik yaşam döngüsünü esnek bir şekilde otomatikleştirir.

CyberArk Kimlik Güvenlik Platformu, Fortune 500 şirketlerinin çoğunluğu ve dünya çapındaki devlet kuruluşları tarafından kullanılmaktadır.


DISCOVER MORE


Hakkında

CyberArk

CyberArk, Kimlik Güvenliğinde dünya lideridir. Ayrıcalıklı erişim yönetimine odaklanan CyberArk, iş uygulamaları, dağıtılmış iş gücü, hibrit bulut iş yükleri genelinde ve DevOps yaşam döngüsü boyunca herhangi bir kimlik (insan veya makine) için en kapsamlı güvenlik sunar. Dünyanın önde gelen kuruluşları, en kritik varlıklarının güvenliğini sağlamak için CyberArk’a güveniyor.

On yılı aşkın bir süredir CyberArk, kurumları içeriden ayrıcalıkların arkasına saklanan ve kritik kurumsal varlıklara saldıran siber saldırılara karşı güvence altına alma konusunda pazara öncülük ediyor. Bugün yalnızca CyberArk, liderlerin siber tehditlere tepki vermeyi bırakmalarına ve onların önüne geçmelerine yardımcı olan ve onarılamaz iş zararlarının oluşmadan önce saldırıların tırmanmasını önleyen yeni bir hedefli güvenlik çözümleri kategorisi sunuyor. Denetçilerin ve düzenleyicilerin, ayrıcalıklı hesapların siber saldırılar için hızlı yol olduğunu ve daha güçlü koruma talep ettiğini kabul ettiği bir zamanda, CyberArk’ın güvenlik çözümleri, işletmeleri en önemli şeyleri korumak için silahlandırırken, yüksek riskli uyumluluk ve denetim gereksinimlerinin üstesinden gelir.

Dünya çapındaki ofisleri ve yetkili ortakları ile CyberArk, aşağıdakiler dahil 6.770’den fazla küresel işletme için hayati bir güvenlik ortağıdır:

  • Fortune 500’ün %50’sinden fazlası
  • Global 2000’in %35’inden fazlası

CyberArk’ın ayrıca Türkiye’de İstanbul ve Ankara’da ofisleri bulunmaktadır.


Web sitesi


CyberArk Kimlik Güvenliği Çözümleri

Herhangi bir cihazda, her yerde, doğru zamanda güvenli erişim.


Saldırılara Karşı Savunma

Güvenliği ihlal edilmiş kimliklere ve kimlik bilgileri hırsızlığına karşı koruyun.

Denetim ve Uygunluğu Karşılayın

Düzenlemelere ve uyum standartlarına uyun.

Dijital iş sürecini etkinleştirin

Kusursuz kullanıcı deneyimi ile iş sürecini geliştirin.

home-01-card-2
Operasyonel Verimliliği Artırın

Yatırımları en üst düzeye çıkarırken karmaşıklığı azaltın.

Background

CyberArk Ürün Ailesi


Ayrıcalıklı Kimlik Bilgilerini Yönetin

İnsan ve insan olmayan kimlikler tarafından kullanılan ayrıcalıklı kimlik bilgilerini ve sırları otomatik olarak keşfedin ve ekleyin. Merkezileştirilmiş politika yönetimi, yöneticilerin parola karmaşıklığı, parola değiştirme sıklığı, kullanıcıların hangi kasalara erişebileceği ve daha fazlası için politikalar belirlemesine olanak tanır. Otomatik parola değiştirme, BT ekipleri için zaman alan, manuel süreçleri ortadan kaldırırken güvenliği güçlendirmeye yardımcı olur.

Detaylı Bilgi
Ayrıcalıklı Kimlik Bilgilerini Yönetin
Background

Şirket dışı ayrıcalıklı hesap yönetimi

VPN'lere, parolalara veya aracılara ihtiyaç duymadan tüm yetkiler ile bağlantı, izleme ve denetim yetenekleriyle kritik dahili kaynaklara erişimi koruyun.

Şirket dışı ayrıcalıklı hesap yönetimi
Background

Uç nokta ayrıcalık yönetimi

Yerel yönetici haklarını kaldırın, en az ayrıcalık uygulayın ve hibritten bulut ortamlarına kadar tüm Windows, macOS ve Linux uç noktalarında temel uç nokta güvenlik kontrollerini uygulayın.

Uç nokta ayrıcalık yönetimi
BackgroundHaberler ve ek Kaynaklar

CyberArk hakkında haberlere, raporlara ve bilgilere ulaşabilirsiniz.


PAM Gartner® Magıc Quadrant 2022
CyberArk, PAM için Gartner® Magic Quadrant™’ta 2022’de de lider şecildi. – Hem en yüksek ürün kabiliyeti hem de en vizyoner olarak konumlanmıştır.
Sıfır güven ve en az ayrıcalığa dayanan modern, birleşik bir yaklaşım: kimlik güvenliği akıllı ayrıcalık kontrollerine odaklanan Identity Security, tüm kimlikler için erişimi sorunsuz bir şekilde güvence altına alır ve en kritik varlıklarınızı koruyarak sürekli tehdit algılama ve önleme ile kimlik yaşam döngüsünü esnek bir şekilde otomatikleştirir.
CyberArk kimlik güvenlik platformu, Fortune 500 şirketlerinin çoğunluğu ve dünya çapındaki devlet kuruluşları tarafından kullanılmaktadır.

Idendıty Securıty for Dummıes Ebook

Identity Security for Dummies
İngilizce dilinde ebook formatında okuyabileceğiniz Indentity Security for Dummies kitabı firmaların dijital kimliklerin güvenliğini sağlamaya yönelik bir başlangıçtır.
Bu kitap, basit bir dil ve açıklayıcı örnekler kullanarak aşağıdaki konuları tartışmaktadır:

  • Kimlik güvenliği modeli
  • Güvenli olmayan dijital kimliklerin riskleri
  • Zero Trust kuruluşunun temeli
  • Kimlik güvenliğinde başarı için altı eylem


Ayrıcalıklı erişim yönetimi için Ebook

Ayrıcalıklı erişim yönetimine hizmet olarak öncelik vermek için beş neden
Bir Privileged Access Management çözümünün “olması iyi” olduğuna inanıyor ancak parasal yatırımı ve çözüme inanmıyorsanız, neden kuruluşların temel bir güvenlik çözümünü hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay bir şekilde kurup çalıştırması için iyi bir yol olduğunu bu e-kitapta anlayacaksınız.

  • Dijital ekonomide PAM temelleri
  • “Hizmet olarak ayrıcalık” kavramı ve faydaları
  • Hizmet olarak Privileged Access Management uygulamasının 5 temel avantajıDökümanlar

Ürün datasheetlerine buradan ulaşabilirsiniz.Demo talebi

Ürünler hakkında demo talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.


Demo Talebi


ItwayITWAY TÜRKİYE
Tel: +90(216) 576 77 47
Fax: +90(216) 576 77 63
info.tr@itwayvad.com.tr

Ürünler

Academy

Takip edin