Hakkımızda

Background

Empower Your IT

with the world’s Best Leading Vendors

Hakkımızda

1996 yılında kurulmuş olan ve Borsa Italiano’da işlem gören Itway S.P.A. Grup Katma Değerli Dağıtıcılık (Value Added Distributor) VAD operasyonlarını Türkiye’de Itwayvad Yaz. Ve Don. Dağ. Tic. Ltd. Şti. adı altında yürütmektedir. Dağıtıcılığını yaptığı ürünleri sistem bütünleştirici ve katma değerli bayileri aracılığı ile Türkiye pazarındaki son kullanıcılara ulaştırmaktadır. Itway VAD Türkiye’nin ürün portföyünde Check Point, CyberArk, Imperva, MicroFocus (ArcSight, Fortify), Rapid7, Algosec, BackBox, OneSpan, Deep Instinct, Progress KemP, TrapX, Opswat ve Armis bulunmaktadır. Itway VAD Türkiye dağıtıcılığını yaptığı ürünlerle ilgili eğitimler açarak son kullanıcılara ve iş ortaklarına hizmetler sunmaktadır.

Itway Türkiye, katma değerli distribütör olarak sipariş alma ve ürünlerin sağlanması ötesinde değer sunar. Hızlı büyüyen Türkiye pazarında toplam bilgi güvenliği gereksinimlerini karşılayabilmek için kaliteli bilgi teknolojisi çözümleri ve hizmetleri sunar. Faaliyet alanları dağıtım, satış destek, danışmanlık ve eğitimi içermektedir.

Geniş ürün yelpazemiz, yılların getirdiği deneyimle yüksek düzeyde uzmanlıkla buluşmaktadır.

Itway Türkiye, deneyimli ve bilgili çalışanları ile müşteri beklentilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde karşılamak için hızlı ve verimli kararlar alma kapasitesine sahiptir.

Itway Türkiye felsefesi gelişmiş üretkenlik ve personel kaynaklarının daha iyi yönetimi ile satış sonrası destek için müşteri ihtiyaçlarını karşılayan kapsamlı ürün portföyleri sunar.

Şirket Profili


ItwayITWAY TÜRKİYE
Tel: +90(216) 576 77 47
Fax: +90(216) 576 77 63
info.tr@itwayvad.com.tr

Ürünler

Academy

Takip edin