Algosec Güvenlik Duvarı Kural Analizi

AlgoSec Firewall Analyzer, öncül ve bulut ağlarında karmaşık ağ güvenliği politikalarının görünürlük ve analizini sunar. Sorun giderme, denetim ve risk analizi dahil olmak üzere güvenlik işlemlerini otomatikleştirir ve basitleştirir. Güvenlik Duvarı Çözümleyicisi’ni kullanarak güvenlik ve uyumluluk sağlamak için güvenlik duvarları, yönlendiriciler, web proxy’leri ve ilgili ağ altyapısı yapılandırmasını optimize edebilirsiniz.


DISCOVER MORE


Hakkında

Algosec

AlgoSec, kurumsal organizasyonları daha çevik, daha güvenli ve daha uyumlu hale getirmek için ağ güvenliği politikası yönetimini akıllıca otomatikleştiren ve düzenleyen bir güvenlik yönetimi çözümü sunar. AlgoSec ile iş uygulaması bağlantılarını otomatik olarak keşfedebilir, eşleyebilir ve taşıyabilir, riskleri iş perspektifinden proaktif olarak analiz edebilir, siber saldırıları iş süreçlerine bağlayabilir ve ağ güvenliği değişikliklerini herhangi bir bulut, SDN ve şirket içi ağlarda sıfır dokunuşla işleyebilirsiniz. 65 ülkeyi ve her sektör dikeyini kapsayan dünyanın önde gelen 1.800’den fazla kuruluşu, üstün teknoloji ve müşteri başarısına bağlılığın benzersiz kombinasyonu için AlgoSec’i seçti.


Web sitesi


Algosec Çözümleri

Güvenlik Politikası Yönetimi Lideri


Ağ Görünürlüğü

Karmaşık ağ güvenliği politikalarının
görünürlük ve analizini sağlar.

FW politika yönetimi

Firewall’un düzgün yapılandırılması ve
olası açıkların engellenmesini sağlar.

Risk § Uyumluluk

Kurumların uymak zorunda olduğu compliance
kurallarına uyumluluğu sağlar.

Background

Algosec Ürün Ailesi


AlgoSec Security Management Suite'in bir bileşeni olan Algosec Firewall Analyzer,

AlgoSec Güvenlik Duvarı Analizörü (AFA), ağınızın güvenlik duruşu ve katman 3 bağlantısının uçtan uca bir modelini oluşturan kapsamlı bir cihaz analiz çözümüdür. AFA'nın ağ modeli ve grafik haritası, cihaz politikalarınızdaki güvenlik açıklarını otomatik olarak tespit etmenizi sağlayarak ağınızı proaktif ve verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. AFA, operasyon ve güvenlik ekiplerine, cihazın operasyonel trafiği engelleyip engellemediğini teşhis etmek için etkileşimli trafik simülasyon sorguları çalıştırma yeteneği sağlar.

AlgoSec Security Management Suite'in bir bileşeni olan Algosec Firewall Analyzer,
Background

AlgoSec FireFlow, güvenlik ilkesi değişikliğini güvenli bir şekilde otomatikleştirir.

AlgoSec FireFlow, bir değişiklik talebinin gönderildiği andan yapılan değişikliğin denetlenmesine kadar güvenlik ilkesi değişikliği döngüsünü otomatikleştirir. Güvenlik ilkelerinizde değişiklik yapmak için FireFlow'u kullanın, cihaz değişikliklerinin onaylanmasını, gerekli olmasını ve amaçlandığı gibi uygulanmasını sağlar.

AlgoSec FireFlow, güvenlik ilkesi değişikliğini güvenli bir şekilde otomatikleştirir.
Background

Algosec Cloud ile merkezi görünürlük ve yönetim

Tüm hibrit ağ güvenliği topolojinizi bulutta, SDN genelinde, şirket içinde ve aradaki her yerde anında görselleştirin. Önde gelen düzenlemeleri ve özel kurumsal politikaları kapsayan uygunluk raporlarıyla denetimlere her zaman hazır olun. Hem hibrit hem de çoklu bulut ortamını kapsayan tek tip bir ağ modelinden ve değişiklik yönetimi çerçevesinden yararlanın. DevOps süreçleriniz ve araçlarınızla kolayca entegre edin.

Algosec Cloud ile merkezi görünürlük ve yönetim
Background


Kaynaklar

Ürünler ile alakalı özet bilgiler


Algosec Fırewall Analyzer (AFA)

AlgoSec Firewall Analyzer (AFA), ağınızın güvenlik duruşunun ve Layer 3 bağlantısının uçtan uca bir modelini oluşturan kapsamlı bir cihaz analizi çözümüdür.

AFA’nın ağ modeli ve grafik haritası, cihaz politikalarınızdaki güvenlik açıklarını otomatik olarak tespit etmenizi sağlayarak ağınızı proaktif ve verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

– Gelişmiş yönetim ve sorun giderme
– Risk yönetimi
– Değişiklik yönetimi
– Politika optimizasyonu
– Mevzuata uygunluk ve denetim süreci
– İş uygulaması görünürlüğü
– Gelişmiş yönetim ve sorun giderme
AFA operasyon ve güvenlik ekiplerine cihazın operasyonel trafiği engelleyip engellemediğini teşhis etmek için etkileşimli trafik simülasyon sorguları çalıştırma yeteneği sağlar.


Algosec Fıreflow (FF)

AlgoSec FireFlow bir değişiklik talebinin gönderildiği andan yapılan değişikliğin denetlenmesine kadar güvenlik ilkesi değişikliği döngüsünü otomatikleştirir. Güvenlik ilkelerinizde değişiklik yapmak için FireFlow’u kullanınarak cihaz değişikliklerinin onaylanmasını, gerekli olmasını ve amaçlandığı gibi uygulanmasını otomatikleştirin.

FireFlow, yapılan her talebi eyleme geçirilebilir bir politika değişikliğine çevirir ve ardından değişikliğin gerçekten gerekli olduğunu doğrulamak için ilgili tüm cihazları, yönlendiricileri ve VPN’leri analiz eder. FireFlow, isteğin genel ağ güvenliği üzerindeki etkisini kontrol ederek değiştirilmesi gereken kesin kuralları belirler ve potansiyel riskler için bu değişiklikleri yapar. FireFlow ActiveChange, cihazdaki değişikliği doğrudan FireFlow’dan yapmanızı sağlar. Değişiklik manuel olarak veya ActiveChange aracılığıyla yapıldıktan sonra, FireFlow istekle doğru şekilde eşleştiğinden emin olmak için yapılan değişikliği doğrular.


Algosec AppVız

AlgoSec uygulama yönetimi, AppViz ve AppChange kullanılarak sağlanır.

AlgoSec AppViz ağ güvenliği politikası yönetiminize uygulama merkezli bir yaklaşım sağlar. AlgoSec AppViz ile tüm iş uygulamaları keşfedilir, tanımlanır ve eşlenir böylece her bir iş uygulamasıyla ilişkili ağ bağlantı akışlarının görünürlüğü sağlanır ve bu da her bir bağlantı akışını destekleyen güvenlik duvarları ve güvenlik duvarı kurallarıyla ilgili kritik güvenlik bilgileri sağlar.

AlgoSec AppChange ile uygulama geçişleri, sunucu dağıtımı ve hizmetten çıkarma projeleri dahil olmak üzere iş uygulaması düzeyinde değişiklikler yapılabilir. Tüm değişiklik döngüsü boyunca iş uygulamalarının güvenli dağıtımını hızlandırabilirsiniz.Dökümanlar

Çözümler ile alakalı ek kaynaklar:Demo Talebi

Ürünler hakkında demo talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.


Demo Talebi
Teklif

Uzman kadromuz tarafından ihtiyaçlarını belirlemek için buradayız


Teklif Talebi


ItwayITWAY TÜRKİYE
Tel: +90(216) 576 77 47
Fax: +90(216) 576 77 63
info.tr@itwayvad.com.tr

Ürünler

Academy

Takip edin