Tek platform

Insight Platform kurumlara saldırı yüzeylerini değerlendirmek, şüpheli davranışları tespit etmek ve akıllı otomasyonla hızlı bir şekilde yanıt vermek ve düzeltmek için ihtiyaç duydukları araçları ve netliği sağlar.


DISCOVER MORE


Hakkında

Rapid7

Rapid7 olarak ekiplerinizi siber güvenliğin zorlukları ve başarıları etrafında birleştiren ortak görünürlük, analitik ve otomasyon aracılığıyla karışıklığı basitleştirmeye inanıyoruz.

Güvenlik bir engel değil de bir fırsatsa? İşinizi netlik ve güvenli bir şekilde ilerletebilseydiniz?

Güvenliğiniz varsayımsal değil gerçek olmalıdır. Bu nedenle güvenliği kuruluşunuzun merkezine yerleştirmenize yardımcı olmaya kararlıyız. Kapsamlı bir güvenlik platformu güvenlik duruşunuzu daha iyi anlamak için bir değerlendirme veya ikisi arasında bir şey arıyorsanız buradayız!.

Siber güvenliği karmaşık ve ezici hale getiren engelleri kaldırıyoruz. Çözümümüz kurumlara işlerini güvence altına almaları ve uyumluluk sorununu azaltmaları için sorunsuz bir yol sağlar. Çözümlerimiz ve hizmetlerimiz, saldırgan yöntemlerine ilişkin derin bir anlayış üzerine kuruludur.


Web sitesi


Rapıd7 Çözümleri

Güvenliği basitleştirmeye hazır mısınız?


Güvenlik Açığı Yönetimi
Penetrasyon testi
SIEM
Uygulama Güvenliği
Background

Rapıd7 Ürün Ailesi


InsightVM - Riskleri keşfedin ve düzeltin

Tüm uç noktalarınız, bulutunuz, sanallaştırılmış altyapınız yani kısaca ağınızı tamamen tarayarak riskleri keşfedebilirsiniz. Riskleri önceliklendirerek daha verimli düzeltme için BT ve DevOps'a adım adım yönergeler ile güvenlik açıklarını ortadan kaldırın. Doğrudan gösterge tablonuzdan riskinizi gerçek zamanlı olarak görüntüleyerek güvenlik ilerlemenizi takip edin.

InsightVM - Riskleri keşfedin ve düzeltin
Background

Metasploit

Güvenlik ekipleri için sızma testi yazılımı.

Saldırganlar her zaman yeni istismarlar ve saldırı yöntemleri geliştirirler—Metasploit sızma testi yazılımı onlara karşı kendi silahlarını kullanmanıza yardımcı olur. Sürekli güncellenen veritabanımızı kullanarak güvenlik ekibinizin saldırıları tespit ederek durdurmasını sağlayabilirken ayrıca olası saldırıları güvenle simüle edebilirsiniz.

Güvenlik ekipleri için sızma testi yazılımı.
Background

Rapid7 InsightIDR, UBA, SIEM ve EDR teknolojilerini birleştiren merkezi güvenlik yönetimi çözümüdür.

Rapid7 InsightIDR olay algılama ve yanıtlama, kimlik doğrulama izleme ve uç nokta görünürlüğü için merkezi güvenlik sağlar, harici ve dahili tehditlerden yetkisiz erişimi tanımlar ve şüpheli etkinliği vurgular, böylece binlerce veri akışı ve günlük ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Rapid7 InsightIDR, mevcut ağ güvenlik araçlarınız, kimlik doğrulama kayıtlarınız ve uç nokta cihazlarınızdan veri toplayarak adli tıp, günlük araması ve detaylı kontrol panelleri ile altyapı güvenliğini tek bir çözümde birleştirir. Ağınızda şüpheli etkinlik olup olmadığına bakılmaksızın, Rapid7 InsightIDR sizi güvenlik açıkları konusunda uyaran analizler yapar. Bir ihlal durumunda, güvenlik ekipleri, ele geçirilen verilerin olay zamanının ve davetsiz misafirlerin olası sonraki eylemlerine ilişkin bağlamsal bilgilere sahip olacaktır.

Rapid7 InsightIDR, UBA, SIEM ve EDR teknolojilerini birleştiren merkezi güvenlik yönetimi çözümüdür.
Background

Dynamic Application Security Testing (INSIGHTAPPSEC)

Modern web Uygulamalarında riski verimli bir şekilde azaltın InsightAppSec tanımlamayı otomatikleştirmek, güvenlik açıklarını önceliklendirmek, eylemlere öncelik vermek ve uygulama riskini gidermek için tam bir güvenlik testi gerçekleştirir. Dinamik uygulama güvenlik testi (DAST) sektör lideri bir saldırı planlama ve altyapısı ile eyleme dönüştürülerek doğru bilgiler edinmenizi sağlar. Saldırıları tekrar oynat ve düzeltmeleri doğrula seçeneği ile iyileştirmeyi hızlandırın. INSIGHTAPPSEC'i iş akışlarına entegre ederek riski erkenden daha iyi önleyin.

Dynamic Application Security Testing (INSIGHTAPPSEC)
Background


Kaynaklar

Ürünler ile alakalı özet bilgiler


Rapid7 Insight platformu çözümleri
  • Rapid7 InsightVM, riskleri gerçek zamanlı analiz eden uçnokta analitiği aracıdır.
  • Rapid7 Nexpose, anında karar vermeyi kolaylaştıran zaafiyet yönetimi çözümüdür.
  • Rapid7 Metasploit, güvenlik açıklarını bularak bir saldırgan gözü ile bakmanıza ve analiz etmenize yardımcı olan sızma testi platformudur.
  • Rapid7 InsightIDR, UBA, SIEM ve EDR teknolojilerini birleştiren merkezi güvenlik yönetimi çözümüdür.
  • Rapid7 InsightOps, günlük BT operasyonlarının merkezi olarak takibi için gereken takip altyapısını sunar.

  • Rapid7 InsightAppSec, uygulama geliştirme (SDLC) sürecinin gerektirdiği güvenlik ve süreç altyapısı oluşturur.
  • Rapid7 AppSpider web uygulamalarındaki zaafiyetlerin giderilmesi için gereken test çözümlerini sunmaktadır.
  • Rapid7 InsightConnect, güvenlik ve BT iş akışlarını süreçlerinin belirlenmesini ve uygulanmasını sağlar.
  • Rapid7 InsightPhishing, oltalama saldırılarını simüle ederek eksiklik tespiti ve kullanıcı eğitimi çözümüdür.
  • Rapid7 Komand, güvenlik araçları ve süreçleri için gereken orkestrasyon ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Rapıd7 Hakkında

Rapid7, BT ve DevOps ekiplerinin ihtiyaç duyduğu güvenlik açığı yönetimi, uygulama güvenliği, olay algılama ve yanıt, log yönetimi gibi çözümlerle görünürlük, analitik ve otomasyon sağlayaran güvenlik ürünleri üreticisidir.

Rapid7 çözümleri Fortune100 listesinde bulunan en büyük 100 şirketin 52 ‘sinde ve global olarak 120 ülkede 7200 ‘den fazla organizasyonda kullanılmaktadır.

Rapid7 Insight ise ekipleri birleştirmek için ihtiyaç duyulan görünürlük, analiz ve otomasyon çözümleri platformudur.Dökümanlar

Çözümler ile alakalı ek kaynaklar:Demo Talebi

Rapid7 ürün ailesi ile alakalı demo talebinde bulunabilirsiniz.


Demo Talebi
Teklif

Uzman kadromuz tarafından ihtiyaçlarını belirlemek için buradayız


Teklif Talebi


ItwayITWAY TÜRKİYE
Tel: +90(216) 576 77 47
Fax: +90(216) 576 77 63
info.tr@itwayvad.com.tr

Ürünler

Academy

Takip edin