Kemp Donanım ve Sanal Yük Dengeleyicisi
Her ortam için yüksek performanslı bir uygulama deneyimi sunan optimize edilmiş dünyanın en popüler yük dengeleyicisi

Flowmon Collector akış verilerini yakalayan, ağ verilerini gerçek zamanlı gösteren, depolayan ve işleyen bir ağ izleme aracıdır.

IPSWITCH ile bulut, sanal ve şirket içi ortamlarda güvenli dosya aktarımı ve ağ izleme olanaklarına sahip olursunuz.

WhatsUP Gold ile ağınızdaki her cihaz için sistem veya windows günlükleri izleyebilir, filtreleyebilir, arama yapabilir veya günlük olağan dışı değişiklikleri izleyebilirsiniz.


DISCOVER MORE


Hakkında

Progress

Progress (NASDAQ: PRGS), yüksek etkili iş uygulamaları geliştirmek, dağıtmak ve yönetmek için en iyi ürünleri sağlar. Kapsamlı ürün portföyümüz teknoloji ekiplerini daha üretken kılmak için tasarlanmıştır. Progress ile kuruluşlar stratejik iş uygulamalarının oluşturulmasını ve teslimini hızlandırabilir, uygulamaların yapılandırıldığı, dağıtıldığı ve ölçeklendiği süreci otomatikleştirebilir ve kritik veri ve içeriği daha erişilebilir daha güvenli hale getirerek rekabette farklılaşma ve iş başarısı sağlayabilir. 1.700’den fazla bağımsız yazılım üreticisi, 100.000’den fazla kurumsal müşteri ve üç milyonluk güçlü bir geliştirici topluluğu uygulamalarını güçlendirmek için Progress‘e güveniyor


Web sitesi


Progress Çözümleri

Yük Dengeleme ve Ağ Performans İzleme


Yük Dengeleme

Hazır şablonlar ile iş yüklerinde yüksek performans ve güvenli teslimat

Ağ Görünürlüğü

Karmaşık ağ trafiğinizde
görünürlük ve analizini sağlar.

Ağ Performans İyileştirme

Saatlerce sürebilecek sıkıcı ağ sorun giderme işlemlerinden tasarruf sağlar ve çözüm süresini hızlandırır

Background

Progress Ürün Ailesi


Kemp LoadMaster yük dengeleme çözümleri ve kapsamlı uygulama dağıtım şablonları birden çok sektörde çok çeşitli satıcılardan uygulama iş yüklerinin yüksek performans ve güvenli teslimatını sağlar.

– Uygulama kullanabilirliği: Microsoft, VMware, Citrix, Parallels ve diğer sanal uygulamalar ve masaüstü için maksimum güvenilirlik ve kullanabilirlik.
– Nesne Depolama Optimizasyonu: Verilerin departmanlara ayrılması ve güvenlik politikaları korunurken yüksek kullanılabilirlik, esneklik ve trafik akışı optimizasyonu.
– Web Uygulama Güvenlik Duvarı (WAF): Layer 7 koruması, akıllı yük dengeleme, izinsiz giriş algılama ve önleme, uç nokta güvenliği ve kimlik doğrulama içerir.
– Her Zaman Açık VPN: Bağlantıları sırayla deneyerek veya bağlantı sayısı veya tanımlı bir %’ye dayalı olarak tüm yapılandırılmış sunuculara akıllıca dağıtın.
– Genel Bulut Uygulamaları: Application Delivery Controller (ADC) özelliklerini ve yeteneklerini buluta genişletebilirsiniz.

Kemp Load Balancer‘lar şablonlar ve destek ile çok çeşitli uygulamaları optimize etmek için tasarlanmıştır:

• SSL ve HTTP/2 dahil Web Uygulama sunucuları

• Exchange, Skype, RDS, Always-on-VPN dahil Microsoft Uygulamaları

• SharePoint ve ADFS
• Dell EMC ECS • Citrix XenApp/XenDesk 

• Oracle E-Business Suite, PeopleSoft ve WebLogic 

• E-Ticaret, Sağlık, Eğitim ve Devlet Uygulamaları

Kemp Loadbalancer çözümleri ile birden çok uygulamayı tek bir yük dengeleyicide birleştirme ile vedalaşabilirsiniz. Bulut ve konteyner ortamlarında her uygulama veya mikro hizmet için size özel bir yük dengeleyici/ADC sağlayarak uygulama trafik sorunlarına çözüm oluyoruz.

 


Kemp Flowmon ağ performansı izleme ve tanılama (NPMD) çözümleri çeşitli kaynaklardan zengin ağ telemetrisini toplar ve analiz eder, saatlerce süren sıkıcı ağ sorun giderme işlemlerinden tasarruf sağlar ve çözüm süresini hızlandırır.

Son kullanıcı deneyimi izleme: Ağların, sunucuların ve uygulamaların neden olduğu darboğazları belirleyin ve gecikme sorunlarına çözüm bulun.
Bulut Uygulama Performansı: Herhangi bir yerde bulut trafiğini analiz edin ve sorunları giderin.
Netflow IPFIX İzleme: Güvenlik, sorun giderme ve UX izleme hakkında derinlemesine bilgi için Netflow/IPFIX verilerini analiz edin.
SaaS Performans İzleme: Verilerin gidiş/dönüş süresini, sunucu yanıt süresini, titreşimi ve hacimsel statikleri ölçün.
Ağ İzleme ve Görünürlük: Ağ sorun giderme işlemlerine hızlıca müdahale etme şansı edinin.

Kemp Flowmon ağ algılama ve yanıt (NDR) çözümleri ağ performansını iyileştirmek, ağ anormalliklerinde uyarıda bulunmak ve gelişmiş kalıcı tehditlerin erken tespitini sağlamak için makine öğrenimini, buluşsal yöntemleri ve gelişmiş analitiği birleştirir.
Ağ Davranış Analizi: Güvenlik duvarlarını, IDS/IPS veya antivirüsü atlayan ağ anormalliklerini ve riskleri belirleyin.
Bilinmeyen Tehdit Algılama: Müdahale ve analiz sağlarken kötü niyetli sıfır gün etkinliğini tespit edin.
Şifreli Trafik Analizi: Uyumluluk için şifreli trafikte gizlenen kötü amaçlı yazılımı ve kötü amaçlı SSL trafiğini tespit edin.
İçeriden Tehdit Algılama: İç ağınızdaki şüpheli davranışlar hakkında uyarı alın.
Fidye Yazılımı Algılama: Dijital varlıklar kilitlenmeden önce fidye yazılımlarını belirleyin ve ağdaki saldırganları izleyin.

 


WhatsUP Gold Ağ İzleme Yazılımı ile bir bakışta ağlar, sistemler, uygulamalar ve bulut için durum, kullanılabilirlik ve performansı izleyebilirsiniz.
– Hem şirket içi hem de bulut ortamlarını kapsayan bir ağ izleme aracıyla ağ kesinti süresinden kaçının.
– Kullanıcılar bildirmeden önce ağ sorunlarını yakalayın.
– Bağlantı ve bağımlılıkları gösteren etkileşimli bir topoloji haritasıyla sorunları daha hızlı ve daha akıllı giderin.

Cihazları gözlemleyin: Sunucular, yönlendiriciler, depolama, kablosuz, sanal, bulut cihazları ve daha fazlası
Uygulama izleme: Uygulamaların performansını, yanıt sürelerini ve bir dizi başka ölçüm hakkında uyarı ve rapor oluşturun
Ağ trafiğini analiz edin: Anlık bant genişliği ve şüpheli bağlantıları tanımlayın.

Bulutta veya şirket içinde tüm ortamlarınızda neler olup bittiğini anında görün. Bir bakışta ağ cihazlarının, sistemlerin ve uygulamaların durumunu öğrenin. Ağ bağımlılıklarını anlayan topolojiye duyarlı izlemeden daha akıllı uyarılar alın, böylece gereksiz uyarıları değil, önemli uyarılar alırsınız. Ekibinize uyarıları SMS, e-posta, web veya Slack aracılığıyla gönderin, böylece kullanıcılar bunları bildirmeden önce sorunları öğrensinler.

 


Kaynaklar

Ürünler ile alakalı özet bilgiler


Neden Kemp?

Kemp Farkı
Kemp uygulamaların her zaman çalışır olmasını ve ağ sorunlarının bir sorun haline gelmeden çözülmesini sağlamak için yük dengeleme, ağ performansı izleme, ağ algılama ve yanıtlama için en yetenekli çözümleri sunar.

Basit, kullanımı kolay ürünler: Sektörün ilk uygulama başına yazılım yük dengeleyicisi/ADC’si dahil olmak üzere ödüllü donanım, sanal ve bulutta yerel dağıtım seçenekleri.
Değer ve Maliyet Tasarrufu: F5 ve Citrix’e kıyasla paranızın karşılığını 4 kat artıran, sektörün en iyi fiyat-performans çözümüyle bütçenizi en üst düzeye çıkarın.
Esnek lisanslama seçenekleri: İş gereksinimlerinize uyan lisanslama ve fiyatlandırma seçenekleri.
Birinci sınıf teknik destek: Uygulamaya özel yetkinliklere sahip son derece deneyimli ağ mühendisleriyle doğruda teknik destek alın.

 

 

 

Teknik Fark

Ödüllü L4-7 sanal ADC: Yüksek performanslı sanal Load Balancer ve Reverse Proxy. Sunucu ve Uygulama sağlığı izleme, FIPS 140-2 desteğiyle SSL hızlandırma, Önbelleğe Alma/Sıkıştırma, TCP çoklama, otomasyon, etkin API ve daha fazlası gibi temel işlevleri içerir.

Global DNS ve trafik yönetim hizmetleri: Tek veri merkezinden çoklu ve yedekli veri merkezine geçin Birincil site erişilemez olduğunda bile trafik olağanüstü durum kurtarma sitesine yönlendirilir. Müşteriler, en hızlı performans gösteren veya coğrafi olarak en yakın veri merkezlerine bağlanabilir.

Tam özellikli web uygulaması güvenlik duvarı (WAF): Temel yük dengeleme hizmetlerini korurken Katman 7 saldırılarını önleyerek web uygulamalarının güvenli dağıtımını sağlar. Web uygulamaları için katmanlı bir savunma oluşturmak için LoadMaster’ın mevcut güvenlik özelliklerini doğrudan artırır ve yayınlanan hizmetlerin güvenli, uyumlu ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

SSO ve güvenli uygulama erişimi: Kemp’in Edge Güvenlik Paketi (ESP), istemci ön kimlik doğrulaması ve çoklu oturum açma (SSO) ile güvenli uygulama yayınlamayı basitleştirir. Active Directory Entegrasyonu, SAML, güvenlik grubu tabanlı trafik yönlendirme, RADIUS kimlik doğrulama, özelleştirilebilir FBA formları ve çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA), eksiksiz bir kimlik erişim yönetimi (IAM) stratejisini destekler.

Ağ performansı izleme: Kemp Flowmon ağ performansı izleme ve tanılama (NPMD) çözümleri çeşitli kaynaklardan zengin ağ telemetrisini toplar ve analiz ederek saatlerce süren sıkıcı ağ sorun giderme işlemlerinden tasarruf sağlar ve çözüm süresini hızlandırır.

Ağ algılama ve yanıt: Kemp Flowmon ağ algılama ve yanıt (NDR) çözümleri ağ performansını iyileştirmek, ağ anormalliklerinde uyarıda bulunmak ve gelişmiş kalıcı tehditlerin erken tespitini sağlamak için makine öğrenimini, buluşsal yöntemleri ve gelişmiş analitiği birleştirir.Dökümanlar

Çözümler ile alakalı ek kaynaklar:Demo Talebi

Ürünler hakkında demo talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.


Demo Talebi
Teklif

Uzman kadromuz tarafından ihtiyaçlarını belirlemek için buradayız


Teklif Talebi


ItwayITWAY TÜRKİYE
Tel: +90(216) 576 77 47
Fax: +90(216) 576 77 63
info.tr@itwayvad.com.tr

Ürünler

Academy

Takip edin